Le Printemps - Chalet Ovus
Bohan, Namen- Ardennen
4 gasten
2 slaapkamers
1 badkamer
Geen honden
Aankomst
Vertrek
- Geen betaling via ons platform
- Geen reservatiekosten
- Antwoord binnen 24 u
Over dit chalet
Een gezellige houten chalet aan de oevers van de Semois, midden in de beboste Ardennen rond Bohan-sur-Semois. Le Printemps is een rustig vakantiedomein met zes chalets die allen rechtstreekszicht op de rivier bieden. Ovus, genoemd naar de moeflon die in de Ardense bossen rond de Semois leeft, is een van de chalets die na renovatie volledig klaar staat om gasten te ontvangen. Comfortabele ruimte voor vier personen: een ingerichte woonkamer met eetplaats en zithoek, een volledig uitgeruste keuken met gasvuur, multifunctionele oven, koelkast, magnetron, broodrooster en koffiezet, en een aparte badkamer met douche, lavabo en toilet. Boven vind je twee slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en één met twee aparte bedden. Het zonneterras met tuinmeubelen en parasol kijkt uit op de rivier. Op het domein staat een café-brasserie waar je 's avonds een streekbier of een eenvoudige maaltijd kan nuttigen, en er zijn speeltoestellen voor de kinderen. Wifi en centrale verwarming maken Sus ook geschikt voor een verlengd weekend in het tussenseizoen of de winter. Bohan-sur-Semois is een uitvalsbasis voor de Belgische Ardennen op zijn mooist. Kanovaren op de Semois met afdaling van Vresse-sur-Semois tot aan de chalets, lange wandeltochten door uitgestrekte bossen en mountainbike-routes over het Ardense plateau liggen voor de deur. Op een halfuur rijden ontdek je Bouillon met zijn middeleeuws kasteel of steek je de grens over naar het Franse Sedan. Ideaal voor wie zoekt naar natuur, rust en gezinscomfort.
Kamerindeling
Beschikbaarheid
Voorzieningen
Registratienummer Tourisme Wallonie:BELWAL992760-548532
Huisregels
https://www.leprintemps-bohan.be/huisreglement
Locatie
Aankomst
Vertrek
- Geen betaling via ons platform
- Geen reservatiekosten
- Antwoord binnen 24 u
Op Le Printemps
In de omgeving
Bekende trekpleisters in de buurt van de woning. De afstand is hemelsbreed gemeten.
Château de Bouillon
Bezienswaardigheid · ≈ 17 km
Redu (village du livre)
Bezienswaardigheid · ≈ 24 km
Euro Space Center (Transinne)
Bezienswaardigheid · ≈ 29 km
Domaine des Grottes de Han
Natuur · ≈ 35 km
Citadelle de Dinant
Bezienswaardigheid · ≈ 42 km
Abbaye d'Orval
Bezienswaardigheid · ≈ 43 km
Ervaringen van gasten
Andere woningen in de buurt
Veelgestelde vragen
Hoeveel kost Le Printemps - Chalet Ovus per nacht?
Vanaf €77 per nacht. De exacte prijs kan variëren per seizoen en verblijfsduur.
Voor hoeveel personen is Le Printemps - Chalet Ovus geschikt?
Le Printemps - Chalet Ovus is geschikt voor maximaal 4 personen verdeeld over 2 slaapkamer(s).
Zijn honden welkom in Le Printemps - Chalet Ovus?
Nee, huisdieren zijn niet toegelaten in deze woning.
Waar ligt Le Printemps - Chalet Ovus?
Le Printemps - Chalet Ovus ligt in Bohan, Ardennen (Wallonië), België.
Wat zijn de aankomstdagen voor Le Printemps - Chalet Ovus?
Aankomst is mogelijk op maandag, vrijdag.
Wat is het minimum verblijf voor Le Printemps - Chalet Ovus?
Het minimum verblijf is 2 nacht(en).







